Endurance 24h osallistujalista

Endurance 24h osallistujat

Endurance 24h 2023 osallistujat

NAISET
# Nimi SV Sarja Seura Maa Parhaat tulokset
1 Kim Åberg 1987 N35 (Huddinge) Ruotsi
2 Minna Körkkö 1990 N Arctic Marathon Club Suomi 24h 133,616km
3 Marianna Melanie Zaikova 1985 N35 Adventure Athlete Suomi
4 Jaana Kivekäs 1978 N40 (Hamina) Suomi
5 Milka Rajala 1988 N West Coast Ultra Runners Suomi 24h 204,687km
6 Lisa Mobrand 1977 N45 walkwithME Ruotsi 24h 135km (Espoo2019)
7 Kati Ahokas 1978 N40 Vegaanijuoksijat Suomi
8 Sari Granholm 1975 N45 Esbo IF Suomi
9 Amy Masner 1973 N45 (Arklow) Irlanti
10 Sirpa Hurme 1975 N45 Espoo Suomi 102km
11 Anu Ossberg 1974 N45 Team Rahola Suomi
12 Diana Kämpe 1974 N45 Stockholm Suomi 24 206
13 Maarit Lammio 1976 N45 FMR Suomi
14 Sointu Hyttinen 1961 N50 Ultrajuoksuseura sisu Suomi
15 Katri Nokelainen 1985 N35 Porvoo Suomi
16 Milla Vierimaa 1975 N45 West Coast Ultra Runners Suomi
17 Marianne Kankaanmäki 1987 N35 Ahlainen Suomi
18 Heidi Furu 1978 N40 Cursores Åland Ahvenanmaa
19 Sini Huhtala 1980 N40 Vehkalahden Veikot Suomi
20 Tessa Söderlund 1977 N45 Cursores Åland Ahvenanmaa
21 Rakel Enoksen Hagen 1974 N45 Lofoten Ultraløperklubb Norja Espoo 24 H 2019 : 180,500 KM
22 Anni Ohtonen 1985 N35 Rowing High Suomi
23 Moonika Pilli 1982 N40 Vike Viro 194,452
24 Marianne Mäkinen 1969 N50 Tampere Suomi 100km 8.59.13, 24h 224,118km
25 Maria Westerlund 1982 N40 Endurance Suomi 12h 120,5km
26 Therese Fredriksson 1986 N35 Borås Löparklubb Ruotsi 24h: 222.56km Espoo 2020 12h: 129km Barcelona 2019 100km: 9.02, 2019
27 Pia Palevuo-Antas 1968 N50 100mc Suomi 24h 142 km
28 Noora Lindholm 1998 N UltraSISU Suomi
29 Pia Auvinen 1961 N60 Nurmijärvi Suomi
30 Susanna Hietikko 1964 N55 Kauhajoki Suomi 105
31 Anna-Maria Trollsfjord 1972 N50 SOK-Knallen Ruotsi
32 Teija Honkonen 1977 N45 Perhon kiri Suomi 24h 219,780km, Spartathlon 28.34.29
33 Lisa Amundsson 1960 N60 Scania Road Runners Ruotsi
34 Lilja Hiltunen 1961 N60 AMC- Rovaniemi Suomi
35 Melissa Venables 1975 N45 Spa Striders Iso-Britannia 24 hrs : 205.635 km
36 Iina Puskala 1975 N45 100mc, nami ry Suomi 24h 172km
37 Tuula Latvala 1953 N65 Rovaniemi Suomi
38 Heli Markkanen 1970 N50 Endurance Ultrarunning Team Suomi
39 Sari Muurman 1964 N55 Vehkalahden Veikot Suomi
40 Liina Kesamaa 1980 N40 (Keila) Viro
41 Karoliina Salmela 1991 N Vegaanijuoksijat Suomi
42 Susann Berg 1982 N40 IK Falken Suomi
43 Kirsi Kivelä 1976 N45 Limingan Niittomiehet Suomi
44 Eija Sairanen 1975 N45 (Lohja) Suomi
45 Kirsi Metsävainio 1971 N50 Tampereen maratonklubi Suomi
46 Raili Rüütel 1976 N45 Saaremaa Viro 199.250
47 Hanna Kuusela 1975 N45 CrossFit Jänkä Suomi YPN100k 20.15h
48 Satu Lipiäinen 1996 N Ultrajuoksuseura Sisu Suomi 100km 7:15:35 NR, 6h 83,425km NR, 12h 140,920km
49 Sari Kuusela 1960 N60 Espoo Suomi
50 Berit Jessen 1974 N45 Berits Løbeskole Tanska 175,777
51 Marika Kapiainen 1982 N40 Espoo Suomi
52 Iida Sinisalo 1992 N Team Rahola Suomi
MIEHET
# Nimi SV Sarja Seura Maa Parhaat tulokset
53 Matias Laakkonen 1982 M40 (Helsinki) Suomi
54 Mikko Liukka 1978 M40 Vauhtisammakon Juoksukoulu Suomi 100km 9:22 24h 226,144km
55 Ari Ronkainen 1968 M50 Vehkalahden Veikot Suomi 100km 11:21:24 12h 105,581km
56 Per Audun Heskestad 1955 M65 AKS Norja 100k 9:07:10 12h 128,799km 24h 236,964km
57 Nikolay Balyshev 1968 M50 (Kotka) Suomi
58 Kimmo Karppinen 1971 M50 Endurance Suomi 24h 192,317km, UTMB 40:03:19
59 Antero Ignatius 1946 M75 Endurance Suomi
60 Janne-Pekka Pietiläinen 1982 M40 (Tampere) Suomi 24h 190,6km
61 Peteris Cabulis 1976 M45 VSK Noskrien Latvia 24h 144.975km Albi 2020 World Championships failure
62 Jari Soikkeli 1970 M50 Ultra Sisu Suomi
63 Jaakko Heikkilä 1981 M40 Järvenpää Suomi
64 Jani Hitonen 1976 M45 Hyväkuntoisena Hautaan Suomi
65 Jerry Nordgren 1966 M55 Optimal massage och motion Ruotsi 24h 147,039km
66 Lars Melin 1972 M50 Ockelbo SK Ruotsi 24h 206.515km
67 Pasi Koskinen 1964 M55 Endurance Suomi 24h-177km, 48h-243km, 6d-554km,1000miles-27d15m
68 Juha-Kristian Vainio 1977 M45 Viimeiset pirkkalaiset Suomi
69 Szilard Fodor 1976 M45 Helsinki Suomi
70 Tapio Talvitie 1958 M60 Endurance Suomi
71 Jani Rintamäki 1973 M45 Lahden Ahkera Suomi 141940
72 Markus Ilva 1976 M45 Team Rahola Suomi
73 Joakim Ahlin 1964 M55 Stockholm Ruotsi 138km espoo 2929
74 Stefan Granskog 1967 M50 Åland Suomi 181
75 Björn Höglund 1972 M50 Esbo IF Suomi 24h 141,3 km
76 Rex Brillantes 1975 M45 (Dublin) Irlanti
77 Esko Tolonen 1982 M40 Kempeleen Maratonklubi Suomi
78 Ari Lindsten 1962 M60 Endurance Suomi
79 Jani Lempinen 1979 M40 FMR Suomi
80 Tom Olsson 1985 M35 Viasveden Maratonklubi Suomi
81 Juha Jumisko 1981 M40 Downtown 65 Suomi 24h vertical +16054m Beerway to hell voitto 2020 Nuuksio Backyard ultra 2020 finisher 24h pb 212,430km
82 Jani Laitinen 1981 M40 Helsinki Suomi 24h 172,788
83 Tapio Koivu 1958 M60 Team Raju Suomi
84 Markus Karlsson 1972 M50 Cursores Åland Suomi 170km
85 Ville Tommola 1978 M40 Endurance Suomi 24h 190km
86 Tomi Furu 1977 M45 Cursores Åland Ahvenanmaa
87 Jussi Lahti 1981 M40 Lappeenranta Suomi
88 Ian Whiteside 1976 M45 (espoo) Suomi
89 Emil Söderlund 1975 M45 Cursores Åland Ahvenanmaa
90 Jouni Jaakola 1969 M50 Veikkola Suomi
91 Sebastian Pokorny 1986 M35 Uptown runners Ruotsi 219
92 Martti Syväniemi 1951 M70 Endurance Suomi
93 Fredrik Olaussen 1972 M50 West Coast Ultra Runners Suomi
94 Cris Poll 1990 M SK ProRunner/Kadrina Viro 229
95 Juha Mäkipää 1976 M50 (Ylöjärvi) Suomi
96 Mikko Vermasvuori 1975 M45 (Hinthaara) Suomi 24h 168 km
97 Peter Glans 1966 M55 Bålsta IK Ruotsi Espoo 24h 2020, 210 km
98 Janne Kallinen 1983 M35 Kajoo Running Club Suomi
99 Mikko Viitanen 1971 M50 Northern Trail Runners Suomi
100 juha kamppinen 1968 M50 Vehmaa Ruotsi
101 Kevin Vilhelmsen 1963 M50 Fruensbøgemarathon.dk Tanska 123 km 24H 101 Km 12 H 243 Marathon
102 Juha Heikkinen 1968 M50 Endurance Suomi
103 Ivan Bretan 1965 M55 SLDK Ruotsi
104 Juha Hietanen 1971 M50 Endurance Suomi
105 Petri Koivunen 1976 M45 Ruosniemen Luupäät Suomi
106 konsta Mäkipää 2000 M Länsi-Aure Suomi
107 Gerhard Dahmen 1953 M65 AndersGesehen Saksa 132 km
108 Kari Pöntinen 1966 M55 Helsinki Suomi
109 Mika Sivonen 1977 M45 Ultrajuoksuseura sisu Suomi 24h 151km
110 Roi Ruuskanen 1978 M40 Pikku-Veskun Samooja Suomi 24h: 163km 100km: 10:58:45
111 Kari Ranta 1983 M35 Endurance Suomi
112 Lauri Toivonen 2001 M (Helsinki) Suomi NBU 24 kierrosta 160km, kaarina rata-ultra 12h 100,5km, Karhunkierros 166km 29h
113 Stefan Olsson 1965 M55 (Bromma) Ruotsi 24h 165 km, 48h 254 km, 6-days 533 km
114 Arto Lähdesmäki 1978 M40 Vihti Suomi
115 Mikko Honkanen 1970 M50 (Helsinki) Suomi
116 Mikko Sallinen 1982 M40 Endurance Ultrarunning Team Finland Suomi 12h: 139,002km 100km: 8:19:00
117 Carl Hobbs 1985 M35 Hofors Löparklubb Suomi
118 Jaak Rohtsalu 1960 M60 Estonian Ultrarunners Team Viro Laulasmaa ultra 211 km 2018 32h Laulasmaa ultra 168,8 km 2021 32h Torino MM ja EM 161,3 km 2015 24h
119 Ville Niemenmaa 1973 M45 West Coast Ultra Runners Suomi
120 Pekka Myllylä 1969 M50 Tallinna Viro Laulasmaa Ultra 105,5 km; Narva Ultra run 64 km, Tondiraban 6h juoksu 64 km
121 Jukka Reponen 1984 M35 FMR Suomi 6h 64,93km
122 Seppo Moilanen 1978 M45 Juoksufoorumin sohvaperunat Suomi
123 Mika Puskala 1973 M45 Päntäne nami 100 Suomi 48h,24h,12h,100km iron man täysi matka
124 Olle Rõuk 1974 M45 Guide Running Estonia Viro one failure after another
125 Tommi Lindroos 1989 M Helsingin Juoksijat Suomi
126 Jarkko Tuomaala 1989 M (Jyväskylä) Suomi
127 Marko Martikainen 1975 M45 Kenttäurheilijat -58 Suomi
128 Tom Kinnunen 1977 M45 FMR Suomi
129 Kaj Koivumäki 1968 M55 Team Rahola Suomi
130 Tomasz Waszkiewicz 1974 M45 W pogoni za duchem Puola 24h 201km, 48h 348km, 6d 664km
131 Mika Eskola 1971 M50 (Haukipudas) Suomi
132 Kristjan Tulp 1981 M40 (Tallinn) Viro Heavy Metal Ultra 17 hours (114km)
133 Simen Holvik 1977 M45 GTI Friidrett Norja 253.355
134 Tuomas Aakenus 1987 M35 Helsinki Suomi 12tuntia 108km joensuu night run 2021,
135 Heikki Riuttanen 1969 M50 JKU Suomi 3vrk 215,221km
136 Eiolf Eivindsen 1956 M65 Vevelstad IL Norja 15 Finisher Spartathlon. 2 Trans Europa løp. Western States
137 Visa Kivinen 1969 M50 Peräkylän Ponnistus Suomi NBU 2022: 39 kierrosta eli 261 km.
138 Antti Toivanen 1988 M35 Helsinki Suomi
Paikkoja jäljellä: 2