Endurance 24h osallistujalista

Endurance 24h osallistujat

Endurance 24h 2023 osallistujat

NAISET
# Nimi SV Sarja Seura Maa Parhaat tulokset
1 Linda Saarni 1988 N (Espoo) Finland
2 Kim Öberg 1987 N35 If Linnea Sweden
3 Minna Körkkö 1990 N Arctic Marathon Club Finland 24h 133,616km
4 Marianna Melanie Zaikova 1985 N35 Adventure Athlete Finland
5 Charlotta Långström 1975 N45 Vauhtisammakon Juoksukoulu Finland 6h 59,762km 12h 111,116km 24h 168,010km
6 Jaana Kivekäs 1978 N40 (Hamina) Finland
7 Elina Järnefelt 1979 N40 Samba Trailrunning Finland
8 Lisa Mobrand 1977 N45 walkwithME Sweden 24h 135km (Espoo2019)
9 Pernilla Otto 1969 N50 Sweden Runners Sweden 175km
10 Kati Ahokas 1978 N40 Vegaanijuoksijat Finland
11 Sari Granholm 1975 N45 Esbo IF Finland
12 Amy Masner 1973 N45 (Arklow) Ireland
13 Sirpa Hurme 1975 N45 Espoo Finland 102km
14 Anu Ossberg 1974 N45 Team Rahola Finland
15 Diana Kämpe 1974 N45 Stockholm Finland 24 206
16 Maarit Lammio 1976 N45 FMR Finland
17 Sointu Hyttinen 1961 N50 Ultrajuoksuseura sisu Finland
18 Katri Nokelainen 1985 N35 Porvoo Finland
19 Milla Vierimaa 1975 N45 West Coast Ultra Runners Finland
20 Marianne Kankaanmäki 1987 N35 Ahlainen Finland
21 Heidi Furu 1978 N40 Cursores Åland Aland Islands
22 Sini Huhtala 1980 N40 Vehkalahden Veikot Finland
23 Tessa Söderlund 1977 N45 Cursores Åland Aland Islands
24 Rakel Enoksen Hagen 1974 N45 Lofoten Ultraløperklubb Norway Espoo 24 H 2019 : 180,500 KM
25 Moonika Pilli 1982 N40 Vike Estonia 194,452
26 Raili Rüütel 1976 N45 Saaremaa Estonia 199.25
27 Marianne Mäkinen 1969 N50 Tampere Finland 100km 8.59.13, 24h 224,118km
28 Maria Westerlund 1982 N40 Endurance Finland 12h 120,5km
29 Therese Fredriksson 1986 N35 Borås Löparklubb Sweden 24h: 222.56km Espoo 2020 12h: 129km Barcelona 2019 100km: 9.02, 2019
30 Pia Palevuo-Antas 1968 N50 100mc Finland 24h 142 km
31 Noora Lindholm 1998 N UltraSISU Finland
32 Pia Auvinen 1961 N60 Nurmijärvi Finland
33 Susanna Hietikko 1964 N55 Kauhajoki Finland 105
34 Anna-Maria Trollsfjord 1972 N50 SOK-Knallen Sweden
35 Teija Honkonen 1977 N45 Perhon kiri Finland 24h 219,780km, Spartathlon 28.34.29
36 Lisa Amundsson 1960 N60 Scania Road Runners Sweden
37 Lilja Hiltunen 1961 N60 AMC- Rovaniemi Finland
38 Melissa Venables 1975 N45 Spa Striders United Kingdom 24 hrs : 205.635 km
39 Iina Puskala 1975 N45 100mc, nami ry Finland 24h 172km
40 Tuula Latvala 1953 N65 Rovaniemi Finland
41 Heli Markkanen 1970 N50 Endurance Ultrarunning Team Finland
42 Sari Muurman 1964 N55 Vehkalahden Veikot Finland
MIEHET
# Nimi SV Sarja Seura Maa Parhaat tulokset
43 Matias Laakkonen 1982 M40 (Helsinki) Finland
44 Mikko Liukka 1978 M40 Vauhtisammakon Juoksukoulu Finland 100km 9:22 24h 163,2km
45 Ari Ronkainen 1968 M50 Vehkalahden Veikot Finland 100km 11:21:24 12h 105,581km
46 Andrea Finardi 1985 M35 (Espoo) Italy
47 Per Audun Heskestad 1955 M65 AKS Norway 100k 9:07:10 12h 128,799km 24h 236,964km
48 Nikolai Balyshev 1968 M50 (Kotka) Finland 24h 167km
49 Albert Urbanovich 1984 M35 RRUNS Russian Federation 24h 175km
50 Kimmo Karppinen 1971 M50 Endurance Finland 24h 192,317km, UTMB 40:03:19
51 Antero Ignatius 1946 M75 Endurance Finland
52 Janne-Pekka Pietiläinen 1982 M40 (Tampere) Finland 24h 190,6km
53 Peteris Cabulis 1976 M45 VSK Noskrien Latvia 24h 144.975km Albi 2020 World Championships failure
54 Jari Soikkeli 1970 M50 Ultra Sisu Finland
55 Jaakko Heikkilä 1981 M40 Järvenpää Finland
56 Jani Hitonen 1976 M45 Hyväkuntoisena Hautaan Finland
57 Lars Melin 1972 M50 Ockelbo SK Sweden 24h 206.515km
58 Pasi Koskinen 1964 M55 Endurance Finland 24h-177km, 48h-243km, 6d-554km,1000miles-27d15m
59 Juha-Kristian Vainio 1977 M45 Viimeiset pirkkalaiset Finland
60 Szilard Fodor 1976 M45 Helsinki Finland
61 Tapio Talvitie 1958 M60 Endurance Finland
62 Fredrik Forsström 1971 M50 Yxsjöbergs IK Sweden
63 Olli Männistö 1977 M45 Espoo Finland
64 Jani Rintamäki 1973 M45 Lahden Ahkera Finland 141940
65 Markus Ilva 1976 M45 Team Rahola Finland
66 Joakim Ahlin 1964 M55 Stockholm Sweden 138km espoo 2929
67 Stefan Granskog 1967 M50 Åland Finland 181
68 Björn Höglund 1972 M50 Esbo IF Finland 24h 141,3 km
69 Rex Brillantes 1975 M45 (Dublin) Ireland
70 Vesa Välipirtti 1963 M55 Kempeleen Maratonklubi Finland
71 Ari Lindsten 1962 M60 Endurance Finland
72 Jani Lempinen 1979 M40 FMR Finland
73 Tom Olsson 1985 M35 Viasveden Maratonklubi Finland
74 Juha Jumisko 1981 M40 Downtown 65 Finland 24h vertical +16054m Beerway to hell voitto 2020 Nuuksio Backyard ultra 2020 finisher 24h pb 212,430km
75 Jani Laitinen 1981 M40 Helsinki Finland 24h 172,788
76 Vladimir Frolov 1972 M50 Estonia Trail Running Estonia 24h 237,030 km
77 Tapio Koivu 1958 M60 Team Raju Finland
78 Markus Karlsson 1972 M50 Cursores Åland Finland 170km
79 Priit Valk 1974 M45 Peetri Estonia
80 Ville Tommola 1978 M40 Endurance Finland 24h 190km
81 Tomi Furu 1977 M45 Cursores Åland Aland Islands
82 Jussi Lahti 1981 M40 Lappeenranta Finland
83 Ian Whiteside 1976 M45 (espoo) Finland
84 Emil Söderlund 1975 M45 Cursores Åland Aland Islands
85 Jouni Jaakola 1969 M50 Veikkola Finland
86 Sebastian Pokorny 1986 M35 Uptown runners Sweden 219
87 Martti Syväniemi 1951 M70 Endurance Finland
88 Fredrik Olaussen 1972 M50 West Coast Ultra Runners Finland
89 Jarmo Ohtonen 1957 M65 Endurance Finland 201
90 Jeremy Palmer 1976 M45 FMR Finland NUTS KK160km 25:27
91 Cris Poll 1990 M SK ProRunner/Kadrina Estonia 229
92 Juha Mäkipää 1976 M50 (Ylöjärvi) Finland
93 Mikko Vermasvuori 1975 M45 (Hinthaara) Finland 24h 168 km
94 Peter Glans 1966 M55 Bålsta IK Sweden Espoo 24h 2020, 210 km
95 Janne Kallinen 1983 M35 Kajoo Running Club Finland
96 Mikko Viitanen 1971 M50 Northern Trail Runners Finland
97 Pasi Romppainen 1972 M50 Hyvinkää Finland
98 juha kamppinen 1968 M50 Vehmaa Sweden
99 Kevin Vilhelmsen 1963 M50 Fruensbøgemarathon.dk Denmark 123 km 24H 101 Km 12 H 243 Marathon
100 Juha Heikkinen 1968 M50 Endurance Finland
101 Ivan Bretan 1965 M55 SLDK Sweden
102 Juha Hietanen 1971 M50 Endurance Finland
103 Petri Koivunen 1976 M45 Ruosniemen Luupäät Finland
104 konsta Mäkipää 2000 M Länsi-Aure Finland
105 Gerhard Dahmen 1953 M65 AndersGesehen Germany 132 km
106 Kari Pöntinen 1966 M55 Helsinki Finland
107 Mika Sivonen 1977 M45 Ultrajuoksuseura sisu Finland 24h 151km
108 Roi Ruuskanen 1978 M40 Pikku-Veskun Samooja Finland 24h: 163km 100km: 10:58:45
109 Kari Ranta 1983 M35 Endurance Finland
110 Lauri Toivonen 2001 M (Helsinki) Finland NBU 24 kierrosta 160km, kaarina rata-ultra 12h 100,5km, Karhunkierros 166km 29h
111 Stefan Olsson 1965 M55 (Bromma) Sweden 24h 165 km, 48h 254 km, 6-days 533 km
112 Sakari Laakkonen 1987 M35 Tour de Siberia Finland
113 Arto Lähdesmäki 1978 M40 Vihti Finland
114 Mikko Honkanen 1970 M50 (Helsinki) Finland
115 Daniel Fernandez 1973 M45 Lesterminator Spain
116 Mikko Sallinen 1982 M40 Endurance Ultrarunning Team Finland Finland 12h: 139,002km 100km: 8:19:00
117 Carl Hobbs 1985 M35 Hofors Löparklubb Finland
118 Jaak Rohtsalu 1960 M60 Estonian Ultrarunners Team Estonia Laulasmaa ultra 211 km 2018 32h Laulasmaa ultra 168,8 km 2021 32h Torino MM ja EM 161,3 km 2015 24h
119 Ville Niemenmaa 1973 M45 West Coast Ultra Runners Finland
120 Pekka Myllylä 1969 M50 Tallinna Estonia Laulasmaa Ultra 105,5 km; Narva Ultra run 64 km, Tondiraban 6h juoksu 64 km
121 Nathan Flear 1983 M35 (Herefordshire) United Kingdom 24 hour – 248.6 km
122 Jukka Reponen 1984 M35 FMR Finland 6h 64,93km
123 Seppo Moilanen 1978 M45 Juoksufoorumin sohvaperunat Finland
124 Mika Puskala 1973 M45 Päntäne nami 100 Finland 48h,24h,12h,100km iron man täysi matka
Paikkoja jäljellä: 16