Waiting List

  1. Jon Enqvist, M, Stockholm, SWE
  2. Juha Kujala, M, TRCC Turku, FIN
  3. Aki Ikäheimo, M, -, FIN
  4. Maria Westerlund, F, Endurance, FIN
  5. Kari Ranta, M, Endurance, FIN
  6. Pasi Romppainen, M, Hyvinkää, FIN
  7. Juha Kamppinen, M, -, SWE
  8. Kevin Vilhelmsen, M, Thonimara/Topoathletic, DEN
  9. Anne Schellingerhout, F, Endurance, FIN
  10. Jaakko Eskelinen, M, -, FIN
  11. Susanna Hietikko, F, Kuntoritarit Oy, FIN
  12. Aina Nygård, F, Hell Ultraløperklubb, NOR
  13. Teija Honkonen, F, Perhon Kiri, FIN
  14. Juha Hietanen, M, Endurance, FIN
  15. Jussi Järvenpää, M, -, FIN
  16. Maria Hiltunen, F, Ultrajuoksuseura Sisu, FIN
  17. Mika Sivonen, M, Ultrajuoksuseura Sisu, FIN
  18. Kari Pöntinen, M, Helsinki, FIN
  19. Roi Ruuskanen, M, Pikku-Veskun Samooja, FIN
  20. Pia Auvinen, F, 100mc.fi, FIN
  21. Jeremy Palmer, M, Finnish Marathon Runners, USA
  22. Mari Toivonen, F, Finnish Marathon Runners, FIN
  23. Sami Saarinen, M, TrailRun4Fun, FIN
  24. Anna-Maria Trollsfjord, F, Sok-Knallen, SWE
  25. Salla Ronkainen, F, Ultrajuoksuseura Sisu, FIN
  26. Angel Pallaruelo, M, CESTAS, FRA
  27. Jonna Kärkkäinen, F, – , FIN
  28. Jukka Heinonen, M, -, FIN
  29. Gerhard Dahmen, M, AndersGesehen, GER
  30. Eero Jääskeläinen, M, Tour De Siberia, FIN
  31. Pia Palevuo-Antas, F, Riihimäki, FIN
  32. Juha Heikkinen, M, Endurance, FIN
  33. Katri Lehtonen, F, -, FIN
  34. Elisa Kotamäki, F, -, FIN
  35. Maxim Moshnyakov, M, -, FIN
  36. Konsta Mäkipää, M, -, FIN
  37. Noora Lindholm, F, Ultrajuoksuseura Sisu, FIN
  38. Petri Koivunen, M, Ruosniemen Luupäät, FIN
  39. Remco Schellingerhout, M, Beesportsrunningteam/ Endurance Finland, NED
  40. Yukio Morishita, M, Helsinki, FIN
  41. Zilma Rodrigues da Silva, F, Giant , Equilíbrio Esportes, Team Nunes, BRA
  42. Sergey Novitsky, M, -, RUS
  43. Russell Arnold, M, London, GBR
  44. Sini Fabre, F, Vauhtisammakko, FIN
  45. Lilja Hiltunen, F, AMC Rovaniemi, FIN
  46. Heikki Riutanen, M, JKU, FIN
  47. Henri Veijola, M, HCH, FIN
  48. Mikko Honkanen, M, -, FIN
  49. Simon Axelsson, M, Umara sports club, SWE
  50. Melissa Venables, F, Spa striders, GBR
  51. Ilkka Seppälä, M, Tampere Trail Running, FIN
  52. Eira Fuchs, F, Runacademy IF, SWE
  53. Lisa Amundsson, F, Strömstad löparklubb, SWE
  54. Matias Laakkonen, M, -, FIN
  55. Saulius Litvinavicius, M, Maratonas, LTU
  56. Johan Börjesson, M, Team Nordic Trail, SWE
  57. Mai Bui, F, -, SWE
  58. Ernestas Vedeikis, M, Maratonas, LTU,
  59. Tapio Loponen, M, Castia Athletes, FIN
  60. Miguel Mataix Gracià, M, Trivici Team, ESP
  61. Sakari Laakkonen, M, Tour de Siberia, FIN
  62. Mireille Cormier, F, Nimes, FRA
  63. Marcus Monzón Pérez, M, CCT Santa Cruz, ESP
  64. Katrin Gottschalk, F, LG Ultralauf, GER
  65. Arto Lähdesmäki, M, -, FIN
  66. Stefan Olsson, M, LK Spring, SWE
  67. Lauri Toivonen, M, – , FIN
  68. Peter Kjeldmann, M, Horsens, DEN
  69. Mihaela Ivanova Englaro, F, BEGACH, BUL
  70. Laurent Saint Martin, M,Devoreur de bitume, FRA
  71. Pekka Sutinen, M, Hyperemeesi ry, FIN
  72. Alison Walker, F, Run Fast, MYS
  73. Borcan Cristi, M, Lokomotiv Bucharest, ROM
  74. Nathan Flear, M, -, GBR
  75. Terje Sandness, M, Team Sandness, NOR
  76. Eduardo L. Gómez Velasco, M, C.A.Els Sitges, ESP
  77. Kasimir Raipela, M, Joutsa, FIN
  78. Daniel Fernandez, M, -, ESP
  79. Pekka Aalto, M, SCMT, FIN
  80. Patrik Sandberg, M, Endurance, FIN
  81. Seppo Moilanen, M, Juoksufoorumin Sohvaperunat, FIN
  82. Ed McGroarty, M, Lifford/Strabane AC, IRE

Start List

Esport Arena 26.-27.2.2022

%d bloggers like this: